O NÁS2023-10-17T09:15:19+00:00

SOVT-RADIO spol. s. r. o.

Firma SOVT – RADIO spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 transformací střediska, které se problematikou radiokomunikační techniky zabývalo již od roku 1984.
V současné době je ve firmě 15 stálých pracovníků na pracovištích ve Vodňanech a v Plzni. Zabýváme se především problematikou radiokomunikační techniky. Od svého vzniku působíme jako autorizovaný dodavatel radiokomunikační techniky Motorola v České republice. Disponujeme velice solidním technickým zázemím v naší nově zbudované provozní budově ve Vodňanech.
Máme vlastní vývojové oddělení, zabýváme se především vývojem nových BMIS (bezdrátové místní informační systémy, tradiční název bezdrátové rozhlasy), a to včetně systémů které mohou být koncovým prvkem JSVV (jednotný systém varování a vyrozumění obyvatel). Jsme výrobci těchto systémů a náš produkt VARIS4 je MVČR schválen jako koncový prvek JSVV.

NÁŠ CÍL

Naším cílem je poskytovat produkty a služby v co nejvyšší kvalitě. Tato naše snaha vedla v roce 2003 k zavedení a používání systému řízení jakosti, v současné době dle ČSN EN ISO 9001.
V roce 2010 jsme od Jihočeské hospodářské komory obdrželi titul: „Významná společnost roku“
V roce 2011 jsme byli finalisty krajského kola celostátní soutěže: „Firma roku 2011“

Fotovoltaická elektrárna

CO NABÍZÍME

Profesionální návrhy
Kompletní dodávku
Montáže na míru
Záruční i pozáruční servis

Nezávazné jednání
Bezplatný návrh rozmístění hlásičů
Kompletní digitální pokrytí
Zpracování technickoekonomické studie
Podklad pro dotační tituly
Garance nejnižší ceny

Větší vzdálenosti
Rychlé zřízení rádiové sítě
Všechny standardní formáty
Levnější než provoz telefonů
Stačí stisknout jedno tlačítko